KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10594237
nr 1059 4237
Aly Ben Salem
(1910-2001), Sverige
Blandteknik, Aly Ben Salem (1910-2001), kvinna, signerad, 27x21
Aly Ben Salem, född 1910 i Tunisien, död 2001, svensk/tunisisk målare.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 26 september 2016
kl 18:45:42
20/9 12:51:41
4.000 kr
22/9 19:49:12
- Klassiska
Aly Ben Salem
Läs mer om Aly Ben Salem